[Krynica -Zdrój]: Koncert wiosenny

| 10 kwietnia 2015

Hard Times to mieszanka osobowości z różnych muzycznych światów którą tworzą:
Łukasz Wiśniewski (śpiew, harmonijka ustna) to lider blues-rockowego Blue Machine, ekspresyjny wokalista o potężnym głosie i uznany nauczyciel gry na harmonijce.
Piotr Grząślewicz (gitara akustyczna) doskonale odnajduje się w gatunkach takich jak jazz-rock czy funk, jest cenionym sidemanem i muzykiem sesyjnym.
Marcin Hilarowicz (gitara akustyczna) to bardzo sprawny gitarzysta zakorzeniony w tradycji flamenco i gypsy swing, porywający słuchaczy swoimi niezapomnianymi solówkami.
Na repertuar Hard Times składają się bluesowe pieśni i ragtime’y w autorskich aranżacjach sięgających inspiracją od muzyki hiszpańskiej po afrykański folk, okraszone spontaniczną improwizacją i radością wspólnego muzykowania.
W corocznej ankiecie czytelników kwartalnika Twój Blues Łukasz Wiśniewski został uznany za najlepszego harmonijkarza , natomiast Piotr Grząślewicz za najlepszego gitarzystę roku 2011. /źródło: www.facebook.com/HardTimesTrio//

Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury zaprasza na koncert Hard Times który odbędzie się w niedzielę 12 kwietnia o godzinie 16.00 w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego, ul. Nowotarskiego 2.

12 kwietnia

12 kwietnia

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Krynica - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content