Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Krynica – Zdrój]: Genezareth w Parku Nitribita

| 10 lipca 2015

Centrum Kultury oraz Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju zapraszają na koncert zespołu Genezareth który odbędzie się w Parku im. Romana Nitribitta w Krynicy – Zdroju w sobotę 11 lipca o godzinie 20.00.

Na koncercie usłyszymy m.in. piosenki z najnowszej płyty zespołu – „Wracaj”. Żywiołowa muzyka zespołu oraz charyzmatyczny konferansjer gwarantują doskonałą zabawę i dla młodych i dla tych troszkę starszych odbiorców.

11 lipca

11 lipca

Zespół Genezareth powstał w 1996 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Tworzący go klerycy mówią o swojej działalności muzycznej: „Celem zespołu jest uwielbienie osoby Jezusa Chrystusa śpiewem i modlitwą. Swoimi koncertami chcemy głosić Ukrzyżowanego i prawdziwie być świadkami Miłości. Przygotowując się do kapłaństwa chcemy uczyć się ewangelizować dzisiejszy świat. Pragniemy, by w sercach ludzi słuchających naszej muzyki rodziła się głęboka wiara, prawdziwa nadzieja i gorąca miłość do Boga, któremu jako klerycy, a później kapłani chcemy służyć.
Genezaret – to nazwa jeziora w Ziemi Świętej, nad którym Jezus powołał pierwszych uczniów. „Pójdźcie za mną, a sprawię, że staniecie się rybakami ludzi” (Mk 1,17). Granie i śpiewanie sprawia nam wielką radość, a wszystko chcemy czynić dla Chrystusa, który nas powołał. /źródło: C.K Krynica – Zdrój/

Tags: , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Krynica - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!