[Krynica]: Kolędnicy

| 20 stycznia 2015

Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju zaprasza na przedstawienie pt. „KOLĘDNICY” w wykonaniu słuchaczy Krynickiego Uniwersytetu Otwartego (UTW) przy udziale Zespołu Regionalnego Małe Pogranicze z Tylicza. Przedstawienie odbędzie się w sobotę 31 stycznia o godzinie 15.00 w Kościele Zdrojowym (Kościół p.w. Wniebowzięcia NMP, ul. Kościelna 2, Krynica – Zdrój). Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.
kolędnicy 31
Słuchacze Krynickiego Uniwersytetu Otwartego w ramach swojej działalności chętnie włączają się w organizację różnego rodzaju przedstawień okolicznościowych. W tym roku przygotowali spektakl do scenariusza Marty Kakuby – kryniczanki, poetki, instruktorki tańca w Centrum Kultury.

kolednicy 3
Spektakl ubogaci śpiew kolęd w wykonaniu Zespołu Regionalnego „Małe Pogranicze”. Zespół powstał z inicjatywy krynickiego Centrum Kultury jesienią 2014 roku w Tyliczu i ma już na swoim koncie pierwsze występy przyjęte gromkimi brawami. Mimo krótkiego okresu działalności w zespole pod kierownictwem Łukasza Molędy regularnie ćwiczy ok 80 dzieci z całej gminy.

31 stycznia

31 stycznia

/źródło: Centrum Kultury w Krynicy – Zdroju/

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Krynica - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content