Korona Pogórzy

| 22 marca 2016

Atrakcje Pogórza Rożnowskiego będzie można poznać oraz zwiedzić podczas tegorocznej akcji „Korona Pogórzy”, która odbędzie się w dniach 1 – 3 kwietnia 2016 r. „Korona Pogórzy” to więcej niż przygoda! To 2,5 dnia atrakcji, 5 wycieczek pieszo-autokarowych po Pogórzu Rożnowskim, 14 ciekawych prelekcji dotyczących tego regionu. To wspaniałe miejsca między Tarnowem a Nowym Sączem na Pogórzu Rożnowskim, które warte są poznania i odwiedzenia.

1 - 3 kwietnia

1 – 3 kwietnia

Na uczestników „Korony Pogórzy” czeka ponad 100 nagród do wygrania (w tym lot balonem nad Jeziorem Rożnowskim), występ kapeli regionalnej, degustacje lokalnych smakołyków, warsztaty wypieku chleba, warsztaty rzeźbiarskie, rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim, zwiedzanie zapory, winnicy, gospodarstw agroturystycznych, skansenu pszczelarstwa, zabytkowych obiektów oraz wiele niespodzianek.

Podczas dwóch wieczorów odbędą się prelekcje i prezentacje na temat Pogórza Rożnowskiego poprowadzone przez przewodników i ekspertów związanych z Pogórzem Karpackim. Na wszystkie prelekcje wstęp jest wolny.
http://koronapogorzy.blogspot.com/p/program.html

Na wydarzenia zapraszają: Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie, Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura” z Wrocławia, Gmina Korzenna, Gminny Ośrodek Kultury w Korzennej, Studenckie Koło Przewodników Górskich Harnasie z Gliwic oraz miłośnicy i eksperci związani z Pogórzem Karpackim.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content