Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Koncerty na domówce – nowa wystawa w CIT

| 10 sierpnia 2017

Jacek Lijana, Koncerty na domówce oraz Urząd Miasta Nowego Sącza,  zapraszają do zwiedzania wystawy fotografii. Wernisaż odbył sie o godzinie 17.00, koncertem przed budynkiem Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Szwedzkiej 2 – na deptaku, przy świecącym drzewku na Jagiellońskiej.

Wystawa eksponowana będzie od 18 sierpnia do 7 września, a zwiedzać ją będzie można od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 17.00.

Wystawa Fotografii pt. „Koncerty na domówce” przedstawia relację z kameralnych koncertów, jakie były organizowane na terenie Sądecczyzny z inicjatywy Koncerty na domówce. Kapele grały w domu, w ogrodzie, na wsi, w kawiarniach i w plenerze.

18 sierpnia – 7 września 2017

Od Autora:
Cześć. Jacek – bo ja jestem autorem fotografii – zapraszam was serdecznie na podróż jakiej jeszcze nie przeżyliście.
Będąc na masie koncertów, gdzie uczestniczyło w nich średnio po 20-60 słuchających, ja za każdym razem brałem ze sobą aparat. Czasem cyfrowy, czasem analogowy. Uwieczniałem te kameralne grania i ludzi którzy tam byli. Atmosfera i cała otoczka jakie tam panowały są nie do opisania. Niektóre zdjęcia to oddają, inne trochę mniej. Dlatego razem z Koncerty na domówce chcemy Wam przybliżyć, jak to wszystko wygląda. Przyjdźcie 18 sierpnia na deptak –ul. Jagiellońska/ Szwedzka – koło świecącego drzewka – pooglądajcie zdjęcia, posłuchajcie granej muzyki na żywo, zjedzcie ciastko, napijcie się winka i porozmawiajmy. To wszystko ma na celu opowiedzenie historii, stworzenie otoczenia i aury jaka towarzyszy nam przy każdym takim małym wydarzeniu. To zbliża ludzi. Tworzy relacje. Przynosi Szczęście 🙂
Widzimy się ! 🙂

***Koncert, który odbędzie się w czasie wystawy na deptaku przed budynkiem CIT o godzinie 17.00. Jest bezpłatny.
***Pełen koncert o godzinie  19.00 – po wernisażu w kawiarni Spóźniony Słowik. Tam będzie system kapelusz +10 zł.

Tags: , , , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!