Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Kolorowe Jarmarki – Kiermasz Wielkanocny

| 21 marca 2018

Dzięki aktywności mieszkańców naszego miasta w edycji Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza na 2018 rok już wkrótce odbędzie się Kiermasz Wielkanocny „Kolorowe Jarmarki”! To pierwszy z dwóch jarmarków, o które wnioskowali pomysłodawcy zadania „Kolorowe Jarmarki” – Nowosądecki smak i regionalny klimat świąt – organizacja targów świątecznych na sądeckim rynku”.

Zdaniem wnioskodawców zadania, które uzyskało poparcie Sądeczan, organizacja kiermaszu pozwoli na wykreowanie atmosfery zbliżających się świąt Wielkiej Nocy. To także okazja do przybliżenia i prezentacji tradycji i bogatego dorobku kulturalnego związanego ze Świętami Wielkanocnymi.

22 – 28 marca 2018 Nowy Sącz

Do udziału w „Kolorowych Jarmarkach” zapraszamy wytwórców regionalnych wyrobów artystycznych i użytkowych, przedmiotów sztuki, kuchni regionalnej, produktów spożywczych, lokalnych organizacji i przedsiębiorstw związanych z regionem.

Kilkudniowy kiermasz ma być okazją do wspierania i promocji lokalnych producentów i ich wyrobów oraz wspólnych spotkań mieszkańców.

Kiermasz Wielkanocny rozpocznie się w czwartek (22 marca) i potrwa do środy (28 marca). Sądeczanie będą mogli odwiedzać wielkanocne stragany w godzinach od 10:00 do 18:00.

Dodatkową atrakcją będzie Karuzela Wenecka!

Tags: , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!