10 sierpnia 2022

Środa

Imieniny obchodzą: Asteria, Bernard, Bogdan, Borys, Filomena, Laurencjusz, Wawrzyniec, Prochor, Wierzchosław
Do końca roku zostało  144 dni.

Marta Krzywicka - Plac zabaw

marta-krzywicka-zaproszenie-awers
Kategoria
Wystawy
Termin
30 06 2022 10:00 - 18:00
Miejsce
Nowosądecka Mała Galeria - Mała Galeria, 35, Jagiellońska, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, Nowy Sącz, województwo małopolskie, 33-300
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powiat
Nowy Sącz
Wernisaż wystawy Marty Krzywickiej oraz występ Olgierda Dokalskiego /1 czerwca godzina 18:00/. Gry i zabawy w Małej Galerii od godziny 10:00.

To nie będzie zwykła wystawa, to będzie wystawa-PLAC ZABAW! Zobaczycie na niej: rezolutną królewnę, nieśmiałego ogrodnika, psi gang, kilku superbohaterów, tańczące warchlaki, robota, astronautę a nawet, choć trudno w to uwierzyć, jednego ukrywającego się smoka! Wszyscy mieszkali dotąd na kartach książek-fantastycznych, kryminalnych, przygodowych, i trochę, troszeczkę strasznych- ale specjalnie dla Was na jeden jedyny miesiąc zagoszczą na ścianach Galerii.

Jak się trochę pośmiejemy, a później (tylko dla odważnych!) nieco wystraszymy, to wytniemy z papieru niezłe numery i zajrzymy przez dziurki w głąb oceanu oraz do statku kosmicznego, gdzie być może… być może… spotkacie kogoś nie z tej Ziemi.

Na tą wyjątkową wystawę zapraszamy dzieciaki starsze i młodsze! Obok ilustracji z książek będzie można pospacerować po dżungli, zajrzeć w podwodny lub kosmiczny świat i wszędzie tam wykonać pamiątkowe zdjęcie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy również niespodzianki !

W imieniu Nowosądeckiej Małej Galerii oraz samej Artystki serdecznie zapraszamy !

Naprawdę, nie może Was tam zabraknąć!

Wernisaż uświetni występ Olgierda Dokalskiego, znakomitego Trębacza, kompozytora zainteresowanego szeroko pojętą kulturą ludową, reżysera i scenarzysty.

Wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy w czwartek 1 czerwca, już od godziny 10:00.

 
 

Terminy

  • Od 01 06 2022 10:00 do 01 07 2022 18:00
    wtorek, środa, czwartek, piątek & sobota
  • 01 06 2022 18:00