Jazz Club zaprasza na konert FLUE

| 13 lutego 2015

Gorąco zapraszamy na kolejny koncert do Atelier Jazz Club. Tym razem dla gości zagra zespół FLUE. Koncert odbędzie się 13 lutego 2015 r. w Atelier Jazz Club (pawilon Hejan) ul. Zielona 45 w Nowym Sączu o godzinie 20.00. Bilety w cenie: 30 zł, studencki 20 zł.

A tak o sobie piszą członkowie tej grupy:

Połączenie czterech całkiem rożnych osobowości dało mieszankę wybuchową, której owocem jest autorski materiał, nawiązujący stylistycznie do muzyki lat 70/80 – brudny funk, jazz, hip hop, disco. Każdy koncert jest przygodą, która nigdy nie wygląda tak samo. Częste odejścia od form utworów, improwizacje czy też charakterystyczne brzmienie to element wspólnej pasji.
Za cały bałagan odpowiadają Marcin Przeplasko a.k.a DJ Plash, Piotr Bolanowski, Grzegorz Sipiora oraz Patryk Dobosz.

Jazz Club - FLUE

Połączenie instrumentów klawiszowych, basu, perkusji, padów perkusyjnych, gramofonów oraz samplera jest czymś pomiędzy oldschoolem, a nowoczesnością.
Kiedy mija już prawie rok od założenia zespołu, grupa na swoim koncie ma liczne koncerty, które od pierwszej imprezy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oprócz zwykłych koncertów, zespół brał również udział w imprezach bboyowych, na których wykonywali swoje utwory z charakterystycznymi breakami w trakcie finałów konkursów tańca breakdance.
Latem 2014 muzycy postanowili zarejestrować swój autorski materiał w studiu. Efekty pracy będzie można usłyszeć w 2015…

/źródło: https://www.facebook.com/flueband/

Tags: , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content