Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Gwiazdy sportu i e-sportu w WSB-NLU

| 12 czerwca 2018

W dniu 15 czerwca 2018 r. o godzinie 12.00 w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University odbędzie się wydarzenie pod nazwą „Inwazja Inspiracji”. Gwiazdami imprezy będą m.in.  Kajetan Kajetanowicz – trzykrotny Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych, polscy skoczkowie narciarscy Piotr Żyła i Jakub Wolny – oraz Finalista ogólnopolskiego konkursu Geniusz IT – Jakub Klementewicz.

Event będzie podzielony na trzy bloki. W pierwszej części spotkania wystąpi Krzysztof Zięba z firmy iFun4all – niezależnym twórcą gier z Krakowa oraz Finalista ogólnopolskiego konkursu Geniusz IT – Jakub Klementewicz, który już jako uczeń stworzył swoją własną grę komputerową. W drugiej części odbędzie się spotkanie z trzykrotnym Mistrzem Europy w Rajdach Samochodowych – Kajetanem Kajetanowiczem. Prelekcję pn. „Nowe technologie w sporcie”poprowadzi dr Adam Sieradzki – adiunkt na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Celem spotkania będzie odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest połączenie magii nauki z często niezrozumiałymi zjawiskami obecnymi w rajdach samochodowych. W trzecim bloku wystąpią Piotr Żyła oraz Jakub Wolny w wykładzie o Dual Career.

Wstęp jest wolny dla wszystkich, jednak organizator zapewnia miejsca siedzące jedynie osobom zarejestrowanym pod linkiem: ii.wsb-nlu.edu.pl

15 czerwca 2018

 

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!