Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Festyn Rowerowy

| 28 maja 2018

Antoni Rączkowski, pomysłodawca imprezy, oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu serdecznie zapraszają wszystkich miłośników jazdy na rowerze, do aktywnego udziału w Festynie Rowerowym z okazji Dnia Dziecka który odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 czerwca.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:30 na Nowosądeckim  Rynku. Z pod Ratusza uczestnicy wyruszą o godz. 17:00. Przejazd zorganizowanej grupy rowerzystów odbędzie się ulicami: Piotra Skargi, Plac 3-go Maja, Kazimierza Wielkiego, Dunajewskiego, Szwedzką, Wąsowiczów, Kościuszki, Jagiellońską, Mickiewicza, Aleją Wolności, Aleją Batorego, Grodzką, Długosza, Kościuszki, Matejki, Lwowską, Barską, Sucharskiego, Krańcową, Nadbrzeżną, Prażmowskiego, Aleją Piłsudskiego.

Meta będzie zlokalizowana na Nowosądeckim Pumptracku w Parku Sportów Miejskich,  gdzie dla uczestników organizatorzy przygotowali liczne konkursy wraz z nagrodami. Ponadto odbędą się zawody w jeździe rowerowej no torze Pumptrack, które otwierają cykl tych zawodów.

3 czerwca 2018

Tags: , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!