Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Festyn rodzinny – Przez Polskę po marzenie

| 3 września 2018

5 września na nowosądeckim Rynku odbędzie się Festyn Rodzinny, kończący  akcję charytatywną „Przez Polskę po marzenia”, poświęconą ciężko choremu Jasiowi Bielińskiemu. Akcja polega na przejechaniu Polski wzdłuż,  przez dwóch kolarzy Krzysztofa i Daniela którzy wyruszą na rowerach z Pruszcza Gdańskiego, by w cztery dni, pokonać trasę o długości 700 km i tym samym przejechać Polskę wzdłuż..

Program festynu:
14.00  – 16.00 – oficjalny wjazd rowerzystów na płytę sądeckiego Rynku, połączony z błogosławieństwem organizatorów i uczestników akcji przez ks. dr. Jerzego Jurkiewicza.
14.00 – 20.00 – zabawy dla dzieci z Animaniakami i Zwariowanym Bacą, a także malowanie twarzy oraz dmuchane zjeżdżalnie.
15.00 – 17.00 – pokazy i występy: Fitness Trzy Korony, Fight House Rafał Dudek Team, podopieczni Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, Teatr Nowy w Nowym Sączu i inni.
17.30 – 20.30 – koncerty: Zespół Orły, Christophoros777, Bragato, Tomasz Wolak, Opium Acoustic Trio.

Ponadto w programie: konkursy, licytacje, loteria „Cegiełka dla Jasia” oraz „Każdy los wygrywa”, zbiórka do puszek prowadzona przez Stowarzyszenie Sursum Corda.

Goście specjalni: Dariusz Legutko, Rafał Dudek, Robert Ruchała, Konrad „Copka” Mikołajczyk, Daniel „Bocian” Bociański, Marcin Siemaszko, Tomasz Kowal, Patrycja Słaby. Gościem wieczoru będzie Kordian, który wystąpi o godz. 21.00.

Impreza pod patronatem Ryszarda Nowaka – Prezydenta Miasta Nowego Sącza

5 września 2018

Tags: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!