Emilia Dragosz – MALARSTWO już dziś w Małej Galerii

| 27 listopada 2020

Nowosądecka Mała Galeria zaprasza na wystawę online autorstwa Emilii Dragosz. Wystawa rozpocznie się “na żywo” w dniu dzisiejszym tj. 27 listopada 2020 r., punktualnie o godzinie 20.00 na fanpage Nowosądeckiej Małej Galerii. Serdecznie zapraszamy do wirtualnego “zwiedzania” ekspozycji.

27 listopada 2020

Szczegółowe informacje dostępne są w dedykowanym wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/726393231304761

O autorce:

Emilia Dragosz ur. 1988 r w Kielcach. W swojej twórczości artystycznej zajmuje się zagadnieniami współczesności wykorzystując tradycyjne media malarskie.
W latach 2008-2013 Studiowała na kierunku malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom malarski obroniła w pracowni prof. Leszka Misiaka, aneks z rysunku zaś w pracowni prof. Teresy Kotkowskiej- Rzepeckiej.
Ta młoda artystka ma już na koncie spore sukcesy i liczne osiągnięcia artystyczne. Twórczość Dragosz jest bardzo wysoko oceniania zarówno przez krytykę, jak i publiczność, a grono wielbicieli jej malarstwa szybko rośnie.
Jej prace wystawiane były na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i Niemczech. Jedna z prac artystki znalazła się w kolekcji Muzeum Narodowego w Gdańsku.
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu: NEW PANIC MANIFESTO

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wystawy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content