Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

DIALOG

| 19 marca 2016

KARO karolina brodowska – nauczyciel języka niemieckiego. Zajmuje się rysunkiem oraz fotografią. Tworzy proste formy wykorzystując do tego głównie czerń i biel. Jej rysunek to postacie, które mają przenieść odbiorcę w świat bajkowych stworzeń.

MGR MORS mariusz brodowski –  początki jego twórczości to koniec lat 90-tych. Pierwsze lata było to stricte graffiti. Dziś jest to szersza forma twórczości. Graffiti było dla niego mocnym impulsem do tworzenia. W twórczości stara się łączyć różne techniki malarskie oraz wykorzystuje dostępne multimedia. W okresie letnim działa w przestrzeni miejskiej lub wiejskiej, zimą w ciepłym atelier.

DIALOG – obrazy na tę wystawę artyści tworzyli wspólnie. Mors zaczynał mocnym akcentem malarskim natomiast Karo delikatnie uzupełniała swoim rysunkiem tworząc kontrastową, ale spójną całość. Cykl obrazów DIALOG to ich bliska relacja, polegająca na wzajemnym uzupełnianiu się analogicznie do wspólnego życia.

Wystawę można będzie oglądać na żywo w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu, przy ulicy Szwedzkiej 2 od 22 marca 2016 r.

 

 

Tags: , , , , ,

Kategoria: Ciekawostki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!