Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Aplikacja mobilna Nowy Sącz – mamy ponad 4000 użytkowników, pobierz nieodpłatnie i Ty!

| 17 listopada 2017

Nasz nowoczesny, zintegrowany system informacji turystycznej, jakim jest Aplikacja Mobilna Nowy Sącz cieszy się już ponad czterema tysiącami pobrań.

Aplikacja Nowy Sącz to szereg praktycznych narzędzi:

1. Szlaki tematyczne –  to zakładka przygotowana przede wszystkim z myślą o tych, którzy chcieliby w ciekawy sposób zwiedzić miasto Nowy Sącz i zapoznać się z jego historią. Tryb lokalizacji „Pieszo” lub „Samochodem” ułatwia celne dotarcie do konkretnego miejsca.

2. Atrakcje – zbiór informacji o najważniejszych obiektach znajdujących się na terenie miasta Nowego Sącza. Ekran filtrujący szybko wskaże kryterium wyszukiwania: muzea, zabytki, galerie wystawiennicze, miejsca dla dzieci itp.

3. Wydarzenia – podręczny kalendarz wydarzeń, dzięki któremu łatwo możemy sprawdzić, jakie imprezy zaplanowano w danym dniu, by po zapoznaniu się z ofertą organizatora, wybrać się na nie z przyjaciółmi.

4. Noclegi i Gastronomia – zakładka skierowana nie tylko do turystów, którzy szukają dogodnego miejsca noclegowego, ale również dla tych, którzy chcieliby w szybki sposób dotrzeć do konkretnego miejsca gastronomicznego. Kto przynajmniej raz nie borykał się z problemem znalezienia odpowiedniej kawiarni czy restauracji? Dzięki odpowiednio zorganizowanym informacjom, każdy znajdzie to, czego szuka.

5. Wiadomości z Miasta – komunikaty i wydarzenia z Nowego Sącza, dzięki którym będziesz na bieżąco. Sprawdzisz, co się wydarzyło i  co się wydarzy oraz jak Nowy Sącz się rozwija i kto w jego rozwoju uczestniczy.

6. Infrastruktura – to zakładka, która dzięki lokalizacji i mobilnym mapom umożliwia szybkie odszukanie takich obiektów znajdujących się na terenie miasta jak: apteki, parkingi czy najbliższe stacje paliw.

7. Wydarzenia polecane – w łatwy sposób będziesz miał dostęp do najpopularniejszych i najciekawszych wydarzeń, jakie zaplanowano na terenie miasta.

Zaimplementowaliśmy  również system powiadomień push, który na ekranie wyświetli informacje o obiektach w pobliżu.

Aplikacja została tak zaprojektowana, aby działała w dwóch trybach, zarówno on-line jak i off-line (do pierwszego uruchomienia niezbędne jest połączenie on-line). Ponadto została wyposażona w kilka przydatnych funkcji, które będą na co dzień użyteczne dla każdego posiadacza, są to między m.in. 7 dniowa prognoza pogody, możliwość wykonania telefonów alarmowych bezpośrednio z poziomu aplikacji oraz zgłoszenie zagrożenia do odpowiednich służb.

Skąd pobrać aplikację?

Na urządzenia z systemem Android –  market google play.

Nowy Sącz-google play

lub skanując powyższy fotokod.

apple ikona

Na urządzenia z systemem iOS – market app store.

Nowy Sącz - app store

lub skanując powyższy fotokod.

Mamy nadzieję, że aplikacja spełni oczekiwania i stanie się pomocnym towarzyszem w podróży po Nowym Sączu!

 

Tags: , , , , , , , , , , ,

Category: Polecane

Comments are closed.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!