Nasze Spojrzenie – Nowy Sącz w obiektywie TEB-u

Grupa młodych fotografów Technikum TEB Edukacja w Nowym Sączu oraz Urząd Miasta Nowego Sącza zapraszają do obejrzenia nowej ekspozycji fotografii. Wystawa potrwa od 9 stycznia do 8 lutego 2018. Wernisaż odbył się w piątek 12 stycznia o godzinie 17. 00 w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu.

Wideo relacja z wernisażu:

O nas
Technikum TEB Edukacja w Nowym Sączu od 2014 roku kształci uczniów w zawodzie Technika fotografii i multimediów. Od 2017 roku uczymy pod patronatem wiodących firm fotograficznych, które gwarantują uczniom naukę na profesjonalnym sprzęcie oraz zdobycie dodatkowych umiejętności i certyfikatów.

Nauczycielem zawodu jest znany sądecki fotograf Pan Andrzej Rams, który obecnie wprowadza w tajniki zawodu 18 uczniów naszej szkoły.  Młodzi fotografowie maja już na swoim koncie wiele udanych prac i wystaw, a dzięki inicjatywie Dyrektora Wydziału Kultury Sportu i Komunikacji Społecznej Pana Tomasza Michałowskiego podjęli się nowego wyzwania i przygotowali własny portret Nowego Sącza.

Będziemy zaszczyceni jeśli zechcecie Państwo obejrzeć efekty tej pracy.

Ewa Surowiak
Dyrektor Oddziału
TEB Edukacja Nowy Sącz
[Krynica – Zdrój]: Mistrzostwa Świata w hokeju akademickim

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy Zdroju zaprasza na mecz w ramach Mistrzostw Świata w hokeju akademickim. Mecz odbędzie się we wtorek 2 stycznia 2018 r., o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy Zdroju, ul. Park Sportowy Imienia Juliana Zawadowskiego 5

2 stycznia 2018
Noworoczny Koncert Jubileuszowy

Ryszard Nowak – Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zapraszają na Noworoczny Jubileuszowy Koncert Sądeckiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Leszka Mieczkowskiego z udziałem znamienitych gości oraz solistów. Koncert odbędzie się w piątek 5 stycznia o godzinie 18.00 w Sali Widowiskowej MOK.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie MOK – Al. Wolności 23 – od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00.

5 stycznia 2018
[Muszyna]: Kędyż Go Szukać

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza na koncert „Pastorałki z Gwiazdami” w wykonaniu Łukasza Lecha, Przemysława Branny, Magdaleny Piotrowskiej oraz Anny Sokołowskiej, który odbędzie się w sobotę 30 grudnia 2017 r., o godzinie 18.00 w Dworze Starostów – ul. Kity 17. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Kawiarni Dwór Starostów. Szczegółowy program na plakacie.

30 grudnia 2017
5 – 7 stycznia 2018 r.
Sylwester 2017
[Jelna]: Oto dziś narodziła się miłość – koncert charytatywny

W sobotę 30 grudnia 2017 r., o godzinie 17.00 , w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Jelnej, odbędzie się charytatywny koncert kolęd, organizowany przez nauczycieli Szkoły: Urszulę Baziak i ks. Stanisława Serafina. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na sprzęt rehabilitacyjny dla naszego ucznia Konrada. Serdecznie zapraszamy. Okażmy, że miłość narodziła się także w naszych sercach.

30 grudnia 2017
Weekend 29 grudnia 2017 – 1 stycznia 2018
[Krynica – Zdrój]: Po północy w Paryżu

1 stycznia zapraszamy do Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju na koncert z udziałem gwiazd międzynarodowych scen muzycznych: Leslie Deskeuwre, Anną Lasotą, Zosią Sydor, Alexandrem Martinez, Jakubem Oczkowskim z udziałem Orkiestry Symfonicznej im. A. Wrońskiego, oraz Zespołu Tańca Artystycznego Miniatury. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w Kinie Jaworzyna – ul. Piłsudskiego 19.
[Krynica – Zdrój]: Klub Podróżnika

Biblioteka Publiczna w Krynicy – Zdroju zaprasza na spotkanie podróżnicze z Małgorzatą Moskałą pt. Afryka to nie kraj. Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 grudnia 2017 r., o godzinie 16.00 w Czytelni Biblioteki. Wstęp wolny.

28 grudnia 2017