[Stary Sącz]: Żółty Deszcz

Starosądecka Galeria pod Piątką zaprasza w czwartek 8 czerwca o godzinie 18.00 na wernisaż malarstwa Krzysztofa Bojarczuka. Wystawę można oglądać do 27 czerwca 2017 r.

Galeria pod Piątką, Stary Sącz, Rynek 5, www.wstarymsaczu.pl

8 – 27 czerwca 2017
[Muszyna]: Lato z ZUMBĄ, Body Mind, Tai Chi, Joga, Pilates

czerwiec, lipiec, sierpień 2017
TUPTUŚ 2017

Stowarzyszenia Taneczne AXIS oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” serdecznie zapraszają na 18 Międzyszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego TUPUŚ. Turniej odbędzie się w sobotę 3 czerwca w godzinach 10.00 do 13.30 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 34. Wstęp wolny.

3 czerwca 2017
[Piwniczna Zdrój]: IV Nadpopradzki Ekobieg i IX Piknik Ekologiczny

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej Zdroju oraz Urząd Miasta i Gminy zapraszają do wzięcia udziału w Nadpopradzkim Ekobiegu oraz Pikniku Ekologicznym które odbędą się w niedzielę 4 czerwca. Szczegóły na plakatach.
Plener malarski TPSP na Nowosądeckiej Starówce

14 czerwca 2017
3. Ogólnopolska Noc Bibliotek

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza w sobotę 3 czerwca do udziału w przygotowanych specjalnie na tę okazję spotkaniach – zgodnie z tegorocznym hasłem „CZYTANIE PORUSZA”. Szczegóły na plakacie oraz na stronie www.sbp.nowysacz.pl

Sądecka Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska 11, tel. 18 443 83 02

3 czerwca 2017
Dzień Dziecka u Włocha

Caffe da Sandro zaprasza wszystkich milusińskich na prawdziwie włoski Dzień Dziecka! W sobotę 3 czerwca od godziny 13.00 do 21.00 nowosądecka ulica Wazów zmieni się w prawdziwą trattorie. Będą gry, konkursy, pokazy tańca, występy teatralne, koncerty i wiele innych wydarzeń.

3 czerwca 2017
Koncert w Słowiku – LIMBOSKI I It’s July Already

LIMBOSKI to jeden z najbardziej oryginalnych i najgłębszych męskich głosów w Polsce. Twórca zniewalających ballad i drapieżne zwierzę koncertowe. Ten niespokojny duch pomieszkiwał w Portugalii i w Berlinie i uczył się egzotycznych technik wokalnych w Indiach. Przez lata funkcjonował na marginesie polskiej sceny muzycznej ciężko pracując na miano artysty kultowego.  W październiku Sony Music wydało składankę jego najlepszych piosenek pt. „W trawie. I inne jeszcze młode”, na wiosnę zapowiadany jest nowy album tego niezwykłego artysty.

„Limboski jest najprawdopodobniej zmyślony. Ma głos, ma tekst, charyzmę i styl. I ponoć jest stąd. To musi być jakieś oszustwo. Za dobre by było prawdziwe.” /Pablopavo/

https://www.facebook.com/limboski/
http://limboski.pl/?lang=pl

Koncert w słowiku LIMBOSKI I It’s July Alreadypiątek 2 czerwca 2017  r., godz. 18.00 –  kawiarnia Spóźniony Słowik, ul. Długosza 10 – wejście od Plant.

bilety: 15 pln/20 pln w dniu koncertu

2 czerwca 2017
[Muszyna]: Bezpłatna mammografia

5 czerwca 2017
[Sienna]: III Zawody o Puchar Herona!

Hotel Heron wspólnie z Nowosądeckim Związkiem Motorowodnym zaprasza wszystkich motorowodniaków i fanów sportów motorowodnych na III Zawody o Puchar Herona w kategoriach:
– JT 250
– T/Open łodzie motorowe
– Skutery wodne do 150 KM
– skutery wodne do 215 KM
– skutery wodne pow. 215 KM

Podczas zawodów nie zabraknie także atrakcji dla publiki.
Zapraszamy!

Zgłoszenia na www.nkm.org.pl

3 czerwca 2017