Doroczna Wystawa Nowosądeckiego Oddziału ZPAP

Nowosądecka Mała Galeria zaprasza w piątek 2 grudnia o godzinie 18.00 na wernisaż wystawy prac artystów Nowosądeckiego Oddziału ZPAP. Szczegóły na plakacie. Wstęp wolny.

Mała Galeria, ul. Jagiellońska 36, Nowy Sącz, tel. 18 443 55 63, www.malagaleria.pl

2 grudnia

2 grudnia
[Łącko]: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Wójt Gminy Łącko zaprasza do udziału w Halowym Turnieju Piłki Nożnej który odbędzie się w sobotę 3 grudnia w Hali Widowiskowo – Sportowej w Łącku (Łącko 867)

Skrócony regulamin Turnieju TUTAJ

3 grudnia

3 grudnia
Koncert Galowy i wręczenie Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2016

10 grudnia po raz kolejny wręczona zostanie Nagroda im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym w 2016 r. Fundacja J.M w ten sposób honoruje osoby młode (do 25 lat) posiadające szczególny talent, a których sukcesy pozytywnie wpływają na rozwój i promocje miasta Nowego Sącza i Regionu. Koncert odbędzie się w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół”, ul. Długosza 3. Więcej informacji na stronie organizatora www.fundacjajm.pl

Wstęp wolny!

10 grudnia

10 grudnia

źródło: Fundacja im. Jerzego Masiora
[Stary Sącz]: Barbara Paluchowa – spotkanie autorskie

Biblioteka w Starym Sączu zaprasza w czwartek 1 grudnia na spotkanie autorskie z Barbara Paluchową oraz promocję najnowszego tomiku wierszy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Czytelni Biblioteki.

Powiatowa i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu,
ul. Batorego 25b,
www.biblioteka.stary.sacz.pl

1 grudnia

1 grudnia
Kino ze Szminką – Firmowa Gwiazdka

KINO SOKÓŁ zaprasza na spotkanie filmowe dla kobiet 8 grudnia 2016.

Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie „śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć jak doszło do tego „niepokalanego poczęcia”.

8 grudnia

8 grudnia

Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.
/źródło: www.kino-sokol.pl /

Bilety w cenie 13 zł już w sprzedaży w kasie Kina SOKÓŁ lub on-line.

Mikołajek Szuka Świętego Mikołaja

Już wkrótce na scenie Teatru Nowego przy ulicy Jagiellońskiej 36  pojawi się prawdziwy Święty Mikołaj:) Zachęcamy wszystkich do spotkania z bohaterami spektaklu: „Mikołajek Szuka Świętego Mikołaja” – w najbliższą niedzielę, 4 grudnia 2016 r.,  godzina 15.00.
Rezerwacja biletów: 731 606 627  Teatr Nowy, ul. Jagiellońska 36, Nowy Sącz.

4 grudnia

4 grudnia
Sądecczyzna w malarstwie Bogumiły i Stefana Pękałów

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy Bogumiły i Stefana Pękałów który odbędzie się w czwartek 1 grudnia o godzinie 16.00 w zabytkowych piwnicach SBP, ul. Franciszkańska 11.
Wystawę można oglądać do końca grudnia 2016 r. w godzinach otwarcia Biblioteki.

Godziny otwarcia SBP TUTAJ

1 - 31 grudnia

1 – 31 grudnia
Muszynianka CUP IV – Turniej Kickboxingu

UKS Evan Nowy Sącz, SP Muszynianka, Karczma na Kamieńcu, Stowarzyszenie ”Dla Miasta”, MOSiR Nowy Sącz, Giełda Rolno Spożywcza zapraszają na zawody pierwszego kroku w kickboxingu „Muszynianka Cup IV” które odbędą się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Na Rurach 16 w dniach 3 – 4 grudnia 2016 r.

Wstęp wolny!!!!

3 - 4 grudnia

3 – 4 grudnia
Turniej Rodzin

Urząd Miasta Nowego Sącza, Pałac Młodzieży, oraz Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Regionalnego „Sądeczoki” serdecznie zapraszają na XV „Turniej Rodzin”, który odbędzie się 3 grudnia. o godz. 16.00 w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 34. Na uczestników czeka wiele ciekawych konkursów dla całej rodziny, występów artystycznych, atrakcyjnych nagród i niespodzianek.

3 grudnia

3 grudnia
[Stary Sącz]: SARSA

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu zaprasza w piątek 2 grudnia o godzinie 19.00 na koncert Sarsy Markiewicz. Szczegółowe informacja TUTAJ

2 grudnia

2 grudnia